E dashura e Buffon, gjithmonë në mbështetje të Juves - Sport - Kosova Sot
E dashura e Buffon, gjithmonë në mbështetje të Juves

E dashura e Buffon, gjithmonë në mbështetje të Juves

laria D’Amico nuk ka nevojë ta shprehë më fjalë simpatinë për Juventusin, skuadër ku luan i dashuri i saj, legjenda e bardhezinjve dhe e Kombëtares Italiane, Gigi Buffon.

Imazhi i “Sky Sport”, në emisionin e fundit sportiv që drejton u shfaq e veshur me një fustan të verdhë, pikërisht me ngjyrat me të cilat u paraqit Juventusi në “San Paolo”, në fitoren 0-1 me Napolin.

Të jetë rastësi apo një mesazh i bukuroshes së ekranit italian? Vështirë të besohet se Ilaria nuk e ka menduar këtë “keqkuptim” që mund të shkaktonte veshja e saj.

 
 

(Kosova Sot)

 

22 minuta më parë
21/10/18