Karikatura e Ditës - Sport - Kosova Sot
Karikatura e Ditės

Karikatura e Ditės

Personazhe të karikaturës së ditës në Goal.com për ditën e mërkurë janë dyshja e Manchester Cityt, Raheem Sterling dhe Gabriel Jesus.

Gabriel Jesus u lëndua në ndeshje kundër Crystal Palace në fundjavë dhe do të mungojë deri në katër javë.

Por, Sterling nuk e ka harruar bashkëlojtarin e lënduar pasi ia dedikoi golin pikërisht atij në ndeshje ndaj Watford të martën mbrëma. 

(Kosova Sot)

9 orë e 17 minuta më parë
18/01/18
aaaaaaaa