Formacionet zyrtare: Inter – Bologna - Sport - Kosova Sot
Formacionet zyrtare: Inter – Bologna

Formacionet zyrtare: Inter – Bologna

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Interit dhe Bolognas.

Interi dhe Bologna do të përballen në stadiumin “Giuseppe Meazza” nga ora 15:00 në kuadër të xhiros së 24 në Serie A.

Në këtë ndeshje do të mungojë kapiteni, Mauro Icardi, që vazhdon të ketë probleme muskulore.

Inter:

Image

 

(Kosova Sot)

 

10 orë e 47 minuta më parë
20/09/18