Çmenduria nuk ka kufi: Shikoni si abuzon ky i ri me peshkaqenin (Foto/Video) - TV - Kosova Sot
Çmenduria nuk ka kufi: Shikoni si abuzon ky i ri me peshkaqenin (Foto/Video)

Çmenduria nuk ka kufi: Shikoni si abuzon ky i ri me peshkaqenin (Foto/Video)

Një djalosh i ri ka tërbuar internetin me gjestin e tij.

Në pamjet e postuara në internet I riu merr kanaçen e birrës dhe e hap duke përdorur dhëmbët e peshkaqenit, transmeton gazeta Kosova Sot Online.

Në video shihet sesi një person ia mban gojën e hapur peshkaqenit teksa djaloshi i ri kryu veprimin e paskrupullt.

Klipi ka revoltuar shumë shikues të cilët shprehen të mërzitur për atë se çka I kanë bërë peshkaqenit.

The clip of the helpless shark has provoked a furious backlashViewers branded the reveller 'entitled' over the sick stuntThe reveller, above, owns the beer in seconds as another frat boy forces open the shark's jaw

(Kosova Sot)

7 orë e 15 minuta më parë
27/04/18