E nxjerrin nga vetura dhe e rrahin në mes të rrugës (Foto/Video) - TV - Kosova Sot
E nxjerrin nga vetura dhe e rrahin në mes të rrugës (Foto/Video)

E nxjerrin nga vetura dhe e rrahin në mes të rrugës (Foto/Video)

Një grup bandasësh janë filmuar duke tërhequr një njeri nga një makinë në mes të ditës dhe duke e goditur atë me një shkop bejsbolli në mes të rruges, transmeton Kosova Sot Online

Ngjarja ka ndodhur në Bordesley Green, Birmingham.

Ai është zvarritur në trafik dhe është rrahur mizorisht me shkopin e bardhë, ndërkohë që ai u perpiqet me dëshpërim për të mbrojtur kokën nga goditjet e tyre.

 

(Kosova Sot)

13 orë e 8 minuta më parë
19/06/18