Pozojnë foto romantike, çiftit i ndodh diçka e papritur (Foto/Video) - TV - Kosova Sot
Pozojnë foto romantike, çiftit i ndodh diçka e papritur (Foto/Video)

Pozojnë foto romantike, çiftit i ndodh diçka e papritur (Foto/Video)

Dashuria është një ndjenjë e fortë që mund ta ndiesh për dikënd, por nëse e krahasojmë me fuqinë e natyrës,  atëherë kjo e fundit na del të jetë më e madhe.

Një qift të sapo fejuar ishin duke bërë një fotosesion mbi shkëmbin të cilin e ‘’godisnin’’ rrymat e forta të valëve të detit, transmeton gazeta Kosova Sot Online.

A couple was taking wedding photo by seaside and posed under a windy weather The bride was hit by a strong wave from the back when they were about to kiss

Gruaja e veshur me një fustan të bardhë ndërsa i fejuari i saj i veshur me pantolla dhe këmishë të bardhë ishin duke bërë një fotosesion për ta pas kujtim për tërë jetë. Ky moment siç duket do të ju mbes gjatë në mendje pasiqë rrymat e forta të valëve të detit përplasën çiftin teksa ishin duke shkëmbyer puthje.

She laid straight on the rocks, holding onto her fiancé's waistShe fell and covered by the water, dragging her fiancé along as the wave hitAn assistant rushed to help out the couple and tried to pulled the woman up immediately

Momentin sa qesharak poashtu edhe të dhimshëm mund ta ndiqni në videon në vijim.

(Kosova Sot)

3 orë e 56 minuta më parë
18/10/18