Ata bëjnë shaka me hundën time. Më quajnë të shëmtuar...(Foto/ Video) - TV - Kosova Sot
Ata bëjnë shaka me hundën time. Më quajnë të shëmtuar...(Foto/ Video)

Ata bëjnë shaka me hundën time. Më quajnë të shëmtuar...(Foto/ Video)

Një video zemre e një djaloshi që pretendon të mbetet vetëm është shikuar qindra herë, dhe të famshëm janë duke i ofruar atij mbështetjen e tyre.

Image

Keaton Jones, nga Knoxville, Tennessee, e pyeti nënën e tij, Kimberly Jones, një pyetje që kaq shumë njerëz do të donin përgjigjen gjithashtu.

"Vetëm për kuriozitet, përse detyrohen ata? Cila është pika e saj? Pse e gjen gëzimin në marrjen e njerëzve të pafajshëm dhe gjetjen e një mënyre për të kuptuar ata, 'Keaton e pyeti nënën e tij me lot. "Nuk është në rregull," tha ai.

Image

Nëna e tij më pas pyeti: 'Çfarë të thanë?'

"Ata e bëjnë shaka me hundën time. Më quajnë të shëmtuar. Ata thonë se nuk kam miq, "u përgjigj Keaton me lotë në sy, transmeton gazeta "Kosova Sot Online".

'Çfarë ata bënë për ju në drekë?' pyeti nëna e tij.

Keaton u përgjigj: 'Më vuri qumësht dhe më vuri rroba të prera. Më hodhën bukë '.

Në video, Keaton tha se nuk është vetëm ai, por të tjerët janë ngacmuar nga fëmijët në shkollë.

Image

"Nuk më pëlqen që ata ta bëjnë këtë me mua dhe mua sigurisht nuk më pëlqen që ata ta bëjnë atë tek njerëzit e tjerë, sepse nuk është në rregull",  tha ai.

'Njerëzit që janë të ndryshëm, nuk duhet të kritikohen për këtë. Nuk është faji i tyre. Nëse ju jeni bërë fun e vetëm mos le të ju shqetësojë. Qëndro i fortë, mendoj. Është e vështirë.

"Por një ditë do të bëhet më mirë," përfundoi Keaton.

Videoja e hidhur e tij kapi zemrat e më shumë se 16 milionë shikuesve në Facebook pasi u postua nga nëna e tij, përcjell gazeta "Kosova Sot Online".

"Për rekord, Keaton kërkoi ta bënte këtë, pasi ai e kishte marrë me mua përsëri, sepse kishte frikë të shkonte në drekë", shkroi nëna e tij Kimberly.

Image
Image

 

(Kosova Sot)

 

52 minuta më parë
22/10/18