Babai me të birin duke u luhatur, por papritur ata e shohin vetën… (Foto/Video) - TV - Kosova Sot
Babai me tė birin duke u luhatur, por papritur ata e shohin vetėn…  (Foto/Video)

Babai me tė birin duke u luhatur, por papritur ata e shohin vetėn… (Foto/Video)

Një baba me të birin e tij janë xhiruar në një park ku shihet se si ata përdersia luhaten, papritur  litari këputet dhe ata bien sa hapë e mbyllë sytë në tokë.

Në video shihet se si edhe babai edhe i biri në prehër po e shijonin vozitjen në luhajë, trasnmeton Kosova Sot Online.

Mamaja e tij përderisa xhiron,  dëgjohet kur thotë: “Atij i pëlqen të lëkundet në luhajë.”

Bbai dhe djali fatmirësisht nuk janë lënduar, dhe fëmija nuk duket aspak i shqetësuar nga rënia.A video captured the painful moment a swing snapped under a father and son in Ohio The chain holding the swing up broke, sending them falling to the groundThe father and son are unharmed, and the young boy seems oblivious to anything out of the ordinary

(Kosova Sot)

22 orë e 8 minuta më parë
21/01/18
aaaaaaaa