Mos e humbisni: Fëmijën e merr gjumi përderisa ha akullore (Foto/Video) - TV - Kosova Sot
Mos e humbisni: Fëmijën e merr gjumi përderisa ha akullore (Foto/Video)

Mos e humbisni: Fëmijën e merr gjumi përderisa ha akullore (Foto/Video)

Një fëmijë nuk mund të zgjedh ndërmjet gjumit dhe ushqimit tij të preferuar.

Në videon e lezetshme në vazhdim shihet se si fëmija i quajtur Artur po përpiqet ta përfundojë akulloren e tij, trasnmeton Kosova Sot Online.

Ai mezi i mbanë sytë hapur, por prapë nuk i resziton akullores së tij.

Arturi qëndron ulur në karrigen e tij  dhe e mbanë akulloren në dorë përderisa koka e tij vazhdon të lëkundet nga njëra anë në tjetrën.

Prindërit e tij e kanë xhiruar dhe kanë qeshur me rastin komik të djalit të tyre.

He was falling asleep but wouldn't stop eatingHe is sitting in his high chair holding the half-eaten cone when his head keeps rolling to the sideThe family lives in MichiganA video captured an adorable toddler named Arthur struggling to eat an ice cream cone

(Kosova Sot)

1 orë e 19 minuta më parë
26/09/18