Çifti kryen marrëdhënie në makinë në mes të ditën në Kamëz (Video) - TV - Kosova Sot
Ēifti kryen marrėdhėnie nė makinė nė mes tė ditėn nė Kamėz (Video)

Ēifti kryen marrėdhėnie nė makinė nė mes tė ditėn nė Kamėz (Video)

Ditën e djeshme në Tiranë, në hyrje të qytetit pranë zonës së njohur si “Kthesa e Kamzës”, një çift ka ndalur makinën dhe ka kryen seks brenda saj në mes të ditës.

Çifti ka hapur bagazhin për të mbuluar pamjen nga xhami i pasmë, por nuk u ka shpëtuar kalimtarëve të shumtë, ku njëri prej tyre edhe i ka filmuar.

(Kosova Sot)

1 orë e 48 minuta më parë
25/02/18