horoskopi
Dashi

Mars 21 - Prill 20

Horoskopi javor, 15-21 prill 2019

Partneri juaj do t’ua bëjë qejfin ashtu si doni ju

Dashuria: Prania e Marsit te Binjakët dhe Diellit në shenjën tuaj shpjegon pse merrni një vëmendje kaq të madhe të dashurisë nga të gjitha anët. Thjesht jeni të parezistueshëm, prandaj pjesën më të madhe të kohës do ta kaloni nga ndeja në ndejë. Nëse jeni në lidhje serioze, atëherë partneri juaj do t’ua bëjë qejfin ashtu si doni ju.

Puna: Ju pret një periudhë e mirë edhe në punë, edhe pse ende ju duhet që t’i meritoni ato që i keni. Jini realë dhe modestë, duke iu përkushtuar përmirësimit të raportit me kolegët, meqë kjo më pas do të ketë rëndësi të madhe për ju. Mund të keni rritje të të ardhurave. Ndikimi i Saturnit paksa do të bjerë, prandaj në përgjithësi do ta keni shumë më mirë sesa javën e kaluar.

Shëndeti: Ju duhet që t’i mbani nervat nën kontroll. Krejt të tjerat në lidhje me shëndetin do të jenë OK.