Johnny Depp akuzon ish-bashkëshorten se i fiku cigaren në fytyrë

  • 28 korrik 2019 - 23:07
Johnny Depp akuzon ish-bashkëshorten se i fiku cigaren në fytyrë

Johnny Depp dhe Amber Heard vazhdojnë akuzat e rënda mes tyre.

Aktori i famshëm tha për “The Blast” se në vitin 2015, bashkëshortja e tij në atë kohë i ka fikur një cigare në fytyrë gjatë një momenti nervozizmi. 

Në mediat amerikane është publikuar edhe një foto e Depp, ku shihet i shtrirë në një barrelë, me shenjën e djegies së cigares në faqen e djathtë, sipas avokatëve të tij.

Ndërkohë, nga ana e saj, Amber Heard e ka akuzuar protagonistin e sagës “Piratët e Karaibeve” si dhunues të rregullt.

(Kosova Sot Online)