E rëndë! Aktori i njohur abuzon seksualisht me 6 femra teksa u jepte leksione aktrimi në shtëpi

  • 30 korrik 2019 - 14:33
E rëndë! Aktori i njohur abuzon seksualisht me 6 femra teksa u jepte leksione aktrimi në shtëpi

Aktori  i “Star Trek”, Christopher Ogugua, i njohur nga të gjithë si Chris Obi, është akuzuar së fundmi për abuzim seksual me 6 vajza të moshëa 20-vjeçare.

Aktori ushtronte kurse aktrimi dhe i mësonte vajzat të ‘aktronin’ skena intime, duke abuzuar më pas me to.

Kjo gjë ka vazhduar për disa vite dhe ka ndodhur rreth periudhës kohore mes korrikut të 2012-ës dhe gushtit të 2018-ës.

51-vjeçari është arrestuar në aeroport, teksa do të fluturonte për në shtëpi, në Los Angeles.

Kujtojmë se Obi ka luajtur në prodhimet e njohura “Doctor who”, “American Gods”, “Death in Paradise” et.

(Kosova Sot Online)