Drejtori i Emergjencës Basri Lenjani, pozitiv ndaj koronavirusit

  • E.K /
  • 18 gusht 2020 - 09:06
Drejtori i Emergjencës Basri Lenjani, pozitiv ndaj koronavirusit

Drejtori i Klinikës Emergjente në QKUK në Kosovë, ka rezultuar pozitiv në testin për koronavirus

Ai së bashku me gruan e tij dhe njërin nga fëmijët e tij janë të infektuar.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë ai në “Info Pandemia”.

(Kosova Sot Online)