Gjendet dy vjeçari i humbur në Malishevë

  • E.K /
  • 22 gusht 2020 - 11:55
Gjendet dy vjeçari i humbur në Malishevë

Tiani Krasniqi, dy vjeçari nga Tërpeza e Malishevës është humbur dje.

Por, pas kërkimit ai është gjendur i gjallë dhe është dërguar në në Qendrën Mjekësore në Malishevë për kontroll.

Këtë lajm e ka bërë të ditur Komuna e Malishevës, përmes një postimi të hedhur në Facebook.

“Gjendet 2 vjeçari I humbur dje. Aktualisht është duke u dërguar për kontrollë mjekësore në Malishevë” thuhet në njoftim.

 

Gjendet 2 vjeçari I humbur dje. Aktualisht është duke u dërguar për kontrollë mjekësore në Malishevë. .

Publiée par Komuna Malishevë sur Samedi 22 août 2020

(Kosova Sot Online)