Aksident i rëndë në Lipjan, vetura bëhet përshesh

  • A.P /
  • 24 gusht 2020 - 20:54
Aksident i rëndë në Lipjan, vetura bëhet përshesh

Një aksident trafiku ka ndodhur në Lipjan në mes të dy veturave.

Lexues kanë dërguar fotografi ku shihet një veturë e tipit Volvo e bërë ndeshje.

Ambulanca dhe Policia e Kosovës kanë arritur në vendin e ngjarjes.

Gjithashtu nga aksidenti ka mbetur i lënduar të paktën një person.

(Kosova Sot Online)