Tronditëse/ Nënë e bir nga Vitia ndërrojnë jetë në një aksident trafiku

  • G.G /
  • 02 shtator 2020 - 14:40
Tronditëse/ Nënë e bir nga Vitia ndërrojnë jetë në një aksident trafiku

Një aksident i rëndë trafiku i ka marrur jetën një gruas dhe djalit të saj.

Viktimat janë nga qyteti i Vitisë, detaje tjera nuk dihen se për cilin aksident bëhet fjalë.

Faqja e fshatit “Gjylekari” ka njoftuar për lajmin tronditës se dy bashkëfshatarë të tyre kanë vdekur në aksident.

(Kosova Sot Online)