Babai monstër nga Amerika, fillimisht e përdhunoi e pastaj e mbyti vajzën e tij 9 muajshe

  • G.G /
  • 03 shtator 2020 - 13:58
Babai monstër nga Amerika, fillimisht e përdhunoi e pastaj e mbyti vajzën e tij 9 muajshe

U përdhunua fillimisht dhe më pas u vra! Një vajzë vetëm 9 muajshe u mbyt deri në vdekje në shtëpinë e saj nga i ati, në qytetin e Houston, të Texas, SHBA.

Vogëlushja Savayah Mason u dërgua në spital në gjendje të rëndë, por gjeti vdekjen pak më pas.

Menjëherë mjekët zbuluan shenja dhune në trupin e së miturës, duke bërë që policia të hapë hetimet.

Autopsia në trupin e së miturës, konfirmoi se vogëlushja ishte përdhunuar dhe më pas mbytur, shkruan noa.al.

Si të dyshuar kryesor për krimin e tmerrshëm të ndodhur më 25 gusht, policia arrestoi babanë e foshnjës 23-vjeçarin Luis Lana.

(Kosova Sot Online)