Ngjashmëria e habitshme e djaloshit kroat me presidentin serb Vuçiq

  • E.K /
  • 16 September 2020 - 08:22
Ngjashmëria e habitshme e djaloshit kroat me presidentin serb Vuçiq

Një djalë i ri kroat është shndërruar në sensacion brenda natës për shkak të ngjashmërisë me Presidentin e Serbisë Aleksandër Vuçiq.

Mediat serbe raportojnë se Vuciq e ka gjetur sozin e tij, i cili quhet Borna dhe është nga Kroacia.

Madje, djaloshti nga Kroacia i janë shtuar edhe ndjekësit në rrjetet sociale ndërsa në komente disa edhe i japin këshilla se cfarë duhet të bëjë si “President i Serbisë”.

(Kosova Sot Online)