Mbahet konferencë për aksionin në Karaçevë

  • E.K /
  • 19 shtator 2020 - 12:06
Mbahet konferencë për aksionin në Karaçevë

Sot pritet të mbahet një konferencë për media lidhur me aksionin e realizuar mbrëmë në fshatin Karaçevë, komuna e Kamenicës dhe rajone tjera.

Kjo koncerencë do të mbahet në Prokurorinë Themelore në Gjilan nga ora 14:00.

Në këtë konferencë do të marrin pjesë përfaqësues të lartë nga Prokuroria Themelore në Gjilan, Inspektorati Policor i Kosovës dhe Policia e Kosovës.

(Kosova Sot Online)