Në Prizren lëndohet një punëtor në vendin e punës

  • G.G /
  • 21 shtator 2020 - 10:54
Në Prizren lëndohet një punëtor në vendin e punës

Një person nga Prizreni është lënduar në vendin e punës

Rasti ka ndodhur mëngjesin e së dielës në Prizren, njofton policia në raportin 24 orësh.

Viktima është dërguar për trajtim mjekësor në Spitalin e Prizrenit.

“Raportohet se viktima mashkull kosovar derisa ishte duke punuar, nga pakujdesia ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti është dërguar ne Spitalin e Prizrenit për trajtim mjekësor”, njofton policia.

(Kosova Sot Online)