Gjakovarit i vjedhen para dhe një pistoletë, e raporton rastin në Polici

  • E.K /
  • 24 September 2020 - 11:37
Gjakovarit i vjedhen para dhe një pistoletë, e raporton rastin në Polici

Një person në Gjakovë ka raportuar në Polici se persona të panjohur i kanë vjedhur para dhe një pistoletë.

Ngjarja ka ndodhur dje rreth orës 11:00. Policia njofton se rasti është duke u hetuar.

“Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se të dyshuar të panjohur kanë vjedhur një shumë parashë dhe një pistoletë. Rasti nën hetime”, thuhet në raportin e Policisë.

(Kosova Sot Online)