Policia e Kosovës po e asiston EULEX’in në aksionin te zyrat e veteranëve

  • E.K /
  • 25 shtator 2020 - 11:43
Policia e Kosovës po e asiston EULEX’in në aksionin te zyrat e veteranëve

Policia e Kosovës është duke asistuar në aksionin e sotëm të EULEX’it në zyrat e OVL’UÇK’së.

Forca të policisë së Kosovës janë parë sot afër zyrave të veteranëve, ku është duke u mbajtur një aksion i EULEX’it.

Ky aksion i EULEX’it vjen një ditë pas arrestimit dhe konfirmimit të aktakuzës për Salih Morinën.

(Kosova Sot Online)