Dorëzohet në polici deputeti Etem Arifi

  • G.G /
  • 29 September 2020 - 10:53
Dorëzohet në polici deputeti Etem Arifi

Pra pak çastesh është vetëdorëzuar në polici deputeti romë Etem Arifi.

Mesohet se ai është dorëzuar në burgun e Hajvalisë.

Arifi i ka shterur të gjitha mundësitë që kishte për të refuzuar të shkonte në burg, meqë tani edhe Gjykata Kushtetuese i ka refuzuar ankesë.

Ai akuzohet dhe është dënuar për mashtrim me subvencione.

(Kosova Sot Online)