Babai nga Gjilani raporton në polici se i është zhdukur vajza

  • E.K /
  • 05 October 2020 - 11:28
Babai nga Gjilani raporton në polici se i është zhdukur vajza

Një baba nga Gjilani ka raportuar në polici për zhdukjen e vajzës së tij.

Rasti ka ndodhur mesditën e së dielës në Gjilan, njofton policia në raportin 24 orësh.

Babai nga Gjilani ka njoftuar se vajza e tij ka dalë nga shtëpia dhe nuk është kthyer ende.

“Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se vajza e tij femër kosovare ka dalë nga shtëpia dhe nuk është kthyer ende. Rasti është duke u hetuar”, njofton policia në raportin 24 orësh.

(Kosova Sot Online)