90-vjeçarja e feston ditëlindjen e saj në mënyrë të veçantë

  • G.G /
  • 06 October 2020 - 13:29
90-vjeçarja e feston ditëlindjen e saj në mënyrë të veçantë

Një grua e moshuar feston ditëlindjen e saj shumë ndryshe nga ato që jemi mësuar që t’i shohim.

Ajo është hedhur me parashutë nga 4,572 metra. Ditëlindja e saj ishte në korrik, por koronavirusi ishte ai që i pamundësoi që të realizonte dëshirën e saj.

Patricia është hedhur nga aeroplani dhe së bashku me të edhe instruktori i cili u përkujdes për një ulje sa më perfekte që të mos ketë lëndime. 

https://www.facebook.com/watch/?v=842674406473998

(Kosova Sot Online)