Aksioni i policisë, bllokohet rruga afër AKI’së

  • E.K /
  • 09 October 2020 - 08:08
Aksioni i policisë, bllokohet rruga afër AKI’së

Një aksion është duke ndodhur momentalisht afër AKI’së derisa shirita të policisë janë parë edhe te FSK’ja.

Si rrjedhojë është bllokuar një pjesë e rrugës dhe është ndaluar qarkullimi i automjeteve.

Institucionet e drejtësisë ende nuk kanë dhënë informacione se çka është duke ndodhur.

(Kosova Sot Online)