Ish-presidentja Jahjaga shihet e veshur plot stil rrugëve të kryeqytetit

  • E.K /
  • 09 October 2020 - 11:30
Ish-presidentja Jahjaga shihet e veshur plot stil rrugëve të kryeqytetit

Ish-Presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga, është parë sot rrugëve të kryeqytetit. Edhe sot vëmendjen ka marrë dukja e saj.

Jahjaga kishte të veshur pantollana të zi dhe një pallto rozë, që i kishte kombinuar me taka të zeza, derisa në dorë mbante edhe një pako që duket se është dhuratë.

Por, Jahjaga shihet duke ecur pa maskë, ani pse sipas udhëzuesit të Ministrisë së Shëndetësisë, bartja e maskave gjatë ecjes është obligative dhe të gjithë ata që nuk e bartin dënohen.

Media u sjell fotografitë:

(Kosova Sot Online)