Pak ditë pas përplasjes, Daut Haradinaj publikon një foto të vjetër me Rexhep Selimin

  • E.K /
  • 16 tetor 2020 - 14:11
Pak ditë pas përplasjes, Daut Haradinaj publikon një foto të vjetër me Rexhep Selimin

Nuk ka pak ditë që shefat e grupeve parlamentare të AAK-së dhe LVV-së janë përplasur për çështjen e deputetëve.

Kreu i deputetëve të AAK’së ka publikuar një fotografi të vjetër, e në atë shihet edhe shefi i deputetëve të LVV-së, Rexhep Selimi.

Këtë foto e ka shpërndarë Haradinaj në përvjetorin e vrasjes së heroit Adrian Krasniqi.

“Ende i kam të freskëta kujtimet për mikun tim, Heroin Adrian Krasniqi. Lavdi e përjetshme”, ka shkruar ai.

 

Ende i kam të freskëta kujtimet për mikun tim, Heroin Adrian Krasniqi. Lavdi e përjetshme!

Publiée par Daut Haradinaj sur Vendredi 16 octobre 2020

(Kosova Sot Online)