Voton Donald Trump

  • E.K /
  • 24 October 2020 - 17:34
Voton Donald Trump

Presidenti amerikan Donald Trump, ka votuar para kohe në Florida në zgjedhjet presidenciale të Shteteve të Bashkuara.

“Sapo votova! Nder i madh”, ka shkruar Trump në profilin e tij në Twitter.

Kujtojmë që zgjedhjet presidenciale në Shtetet e Bashkuara mbahen më 3 nëntor. Qytetarët kanë rastin të votojnë për demokratin Joe Biden dhe republikanin, presidentin aktual të SHBA-ve, Donald Trump. 

https://www.facebook.com/DonaldTrump/posts/10165681709370725

(Kosova Sot Online)