Kryeprotagonisti i 2 milionëshit, Kadri Shala dorëzohet në Polici

  • E.K /
  • 26 October 2020 - 13:42
Kryeprotagonisti i 2 milionëshit, Kadri Shala dorëzohet në Polici

Kadri Shala, pronari i kompanisë “LDA Group” me bazë në Llapushnik të Drenasit, është dorëzuar në Policinë e Kosovës.

Këtë e ka konfirmuar për Express dhe T7, vëllai i tij, Bedri Shala.

“Para gjysmë orë është dorëzuar vet në polici. Përkatësisht tek njësiti për Krime Ekonomike”, ka deklaruar për Express, vëllai i Kadri Shalës, Bedriu.

Plotësohet pas pak..

(Kosova Sot Online)