“Mos e largoni maskën”, Inspeksioni e Policia aksion në Prishtinë

  • E.K /
  • 29 tetor 2020 - 11:55
“Mos e largoni maskën”, Inspeksioni e Policia aksion në Prishtinë

Inspeksioni i Prishtinës dhe Policia kanë dalë nëpër qytet, për të mbikëqyrë respektimin e masave anti-Covid.

Këtë e ka bërë të ditur drejtori i Inspeksionit të Prishtinës, Adonis Tahiri, përmes një postimi në Facebook.

“Mos e largoni maskën”, ka shkruar Tahiri.

(Kosova Sot Online)