Tomë Gashi demanton lajmet se është sulmuar nga shoferi i Tërmkollit

  • A.P /
  • 29 tetor 2020 - 22:53
Tomë Gashi demanton lajmet se është sulmuar nga shoferi i Tërmkollit

Avokati Tomë Gashi ka mohuar se ka pasur një përleshje mes tij dhe shoferit të Melihate Tërmkollit.

Këtë Gashi e ka bërë të ditur.

 

(Kosova Sot Online)