Diell dhe vranësira, këto janë temperaturat për sot

  • E.K /
  • 08 November 2020 - 09:30
 Diell dhe vranësira, këto janë temperaturat për sot

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 1-2 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 12-14 gradë Celsius.

Do të fryjë erë kryesisht nga verilindja me shpejtësi 1-4 m/s.

(Kosova Sot Online)