Gjenerallejtnant Kadri Kastrati infektohet me COVID-19

  • E.K /
  • 18 nëntor 2020 - 11:04
Gjenerallejtnant Kadri Kastrati infektohet me COVID-19

Gjenerallejtnant Kadri Kastrati ka rezultuar pozitiv në testin për COVID-19.kadri kastrati

Ish-komandati i FSK’së, Kastrati përmes Facebook’ut ka njoftuar se është infektuar dhe se do të izolohet në shtëpi.

“Pas nënshtrimit të kontrollës mjekësore dhe testimit për Covid-19, kam rezultuar pozitiv. Gjatë këtyre ditëve do ju përmbahem këshillave mjekësore, duke qëndruar në shtëpi”, ka shkruar ai.

(Kosova Sot Online)