Prishtinë: Një grua sulmohet fizikisht nga burri dhe vajza e saj

  • E.K /
  • 19 nëntor 2020 - 12:12
Prishtinë: Një grua sulmohet fizikisht nga burri dhe vajza e saj

Një grua është sulmuar fizikisht dje nga burri dhe vajza e saj.

Viktima ka pranuar trajtim mjekësor, i dyshuari ndodhet në arrati ndërsa vajza me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Njoftimi i plotë i policisë:

Prishtinë 17.11.2020-23:00. Viktima f/k ka njoftuar se ishte sulmuar fizikisht nga bashkëshorti dhe vajza f/k. Viktima ka pranuar tretman mjekësor. I dyshuari gjendet në arrati ndërsa e dyshuara f/k është arrestuar dhe me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje. 

(Kosova Sot Online)