LAJMI I FUNDIT: Përplasje fizike në Kuvend

  • 19 nëntor 2020 - 14:12
LAJMI I FUNDIT: Përplasje fizike në Kuvend

Deputetët janë kapur në Kuvend të Kosoëvs pas debatit për të pagjeturit.

Në pamje shihet se shefi i grupit parlamentar të LDK-së, Arben Gashi është kapur me deputeët e LVV-së Hajrulla Ceku dhe Hekuran Murati.

(Kosova Sot Online)