Dalin ”të palarat”: Ja përse Melani do ta lër Donald Trump dhe sa shumë fiton ajo nëse ndahet

  • G.G /
  • 21 nëntor 2020 - 13:08
Dalin ”të palarat”: Ja përse Melani do ta lër Donald Trump dhe sa shumë fiton ajo nëse ndahet

Donald Trump po i heq të gjithë ata që nuk e mbështesin, por a do të jetë në gjendje të mbajë pranë gruan e tij, Melania Trump?

Këtë pyetje shtron revista “The Sun” në artikullin e saj ku i bën edhe një analizë fakteve që tregojnë se me largimin nga Shtëpia e Bardhë, Melania do të ndahet nga presidenti amerikan.

E nëse ndodh diçka e tillë ish-modelja me origjinë sllovene, në bazë të kontratës së saj paramartesore do të marrë me vetë një shumë të majme prej 50 milionë dollarësh amerikanë.

Asaj do i jepet edhe kujdesi për djalin e tyre 14-vjeçar, Barron që ka pjesën e vet të shumës monetare, si dhe një rezidencë e përhershme dhe një shtëpi pushimi.

(Kosova Sot Online)