Deputetja e AAK’së: Qytetarët të raportojnë edhe për 1 euro të keqpërdorur

  • A.P /
  • 23 nëntor 2020 - 23:03
Deputetja e AAK’së: Qytetarët të raportojnë edhe për 1 euro të keqpërdorur

Deputetja e AAK-së, Teuta Haxhiu ka ftuar qytetarët e Kosovës që ta luftojnë korrupsionin dhe të lajmërojnë çdo rast.

Ajo ka thënë se edhe për një euro të keqpërdorur të lajmërohet.

“Do të duhej ta luftojmë korrupsionin dhe unë i ftoj të gjithë qytetarët që mos të hezitojnë, edhe për nje euro të keqpërdorur të lajmërojnë dhe të mos ndalen, sepse korrupsioni nuk është sot që është kriju, por është një brengë që një kohë” , u shpreh ajo 

(Kosova Sot Online)