E gjen portofolin e humbur para 26 vjetësh, ja çfarë kishte brenda saj

  • E.K /
  • 24 November 2020 - 09:24
 E gjen portofolin e humbur para 26 vjetësh, ja çfarë kishte brenda saj

Një australian gjeti një portofol që e humbi 26 vjet më parë, pasi deti e hodhi në plazhin ku ai po festonte Vitin e Ri 1994 si adoleshent.

Paul Davis festoi mirëseardhjen në Lennox Head Beach në New South Wales në 1994, dhe pastaj ai humbi portofolin e tij.

Portofoli u gjet dhe fotot u postuan në Facebook për të gjetur pronarin e tij. Ai përmbante një kartë krediti, një kartë shëndetësore dhe disa karta të tjera, si dhe një faturë prej 5 dollarësh australianë.

Portofoli do t’i kthehet Davis në ditët në vijim, dhe ai deklaroi se planifikon ta ekspozojë në barin e tij.

(Kosova Sot Online)