Në këtë mënyrë nëna ia shpjegon djalit procesin e lindjes cezariane

  • E.K /
  • 24 nëntor 2020 - 15:25
 Në këtë mënyrë nëna ia shpjegon djalit procesin e lindjes cezariane

Një nënë ka ka tentuar t’ia mësojë djalit të saj katër vjeç procesin e lindjes cezariane. Këtë e ka bërë në një formë shumë të veçantë.

Në pamjet e publikuara, Jessica So, me profesion dermatologe, ka përdorur plastelinën, duke krijuar formën e stomakut të gruas dhe duke treguar se si një grua sjell në jetë një foshnje, shkruan Dailymail.

Videoja ka marrë miliona shikime dhe reagime nga më të ndryshmet.

(Kosova Sot Online)