Gjakovë: Një femër vjedh kasafortë me para dhe dokumente në një noteri

  • E.K /
  • 26 nëntor 2020 - 09:32
Gjakovë: Një femër vjedh kasafortë me para dhe dokumente në një noteri

Një vjedhje e rëndë ka ndodhur dje në rrugën “Ferid Domi” në Gjakovë. Një grua atje ka vjedhur një kasaforë në të cilët kishte para dhe dokumente të noterit për shitjen e një prone të ti.

Policia s’ka arritur ta arrestojë të dyshuarën.

“Rr. Ferid Domi, Gjakovë 25.11.2020-15:00. Viktima mashkull  kosovar ka raportuar se e dyshuara femër  kosovare, ka vjedhur një kasaforte në të cilën kishte para dhe euro dhe dokumente të noterit për shitjen e një prone të tij. E dyshuara është larguar në drejtim të panjohur”, thuhet në raport.

(Kosova Sot Online)