Ky është 19-vjeçari kosovar që dha shpirt në mes të rrugës

  • G.G /
  • 10 December 2020 - 13:08
Ky është 19-vjeçari kosovar që dha shpirt në mes të rrugës

A.Bekolli, 19 vjeçar dje ka humbur jetën në një aksident trafiku në komunën e Podujevës, saktësisht në fshatin Shajkovc.

Rastin e ka konfirmuar edhe nga Policia e Kosovës në një përgjigje, të cilët pohuan se i njëjti nuk arriti t’i përballoj plagët e marra.

Në aks ident kanë qenë të përfshirë 3 vetura dhe një traktor ku mbetën të lënduar 7 persona e një i vde kur.

(Kosova Sot Online)