Fotografia e fundit zyrtare festive e çiftit Trump si President dhe Zonjë e Parë!

  • G.G /
  • 19 dhjetor 2020 - 12:19
Fotografia e fundit zyrtare festive e çiftit Trump si President dhe Zonjë e Parë!

Joe Diden u zgjodh presidenti i 46-të i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, duke mposhtur kështu Donald Trump.

Mandati i këtij të fundit përfundon më 20 janar të vitit 2021, kur çifti duhet të lërë Shtëpinë e Bardhë.

Këto janë festat e fundit që Melania dhe Donald Trump kalojnë në këtë shtëpi, ndërsa 50-vjeçarja është kujdesur të dekorojë për herë të fundit ambientin me rastin e festave.

Në llogarinë e saj në Instagram, Melania ndau më herët foto të pemëve gjigante të zbukuruara, duke falenderuar këdo që e kishte ndihmuar.

Në llogarinë e saj në Instagram, Melania ka ndarë foton e fundit zyrtare festive si Zonja e Parë, së bashku me Trump-in President.

Ky ishte portreti zyrtar i Krishtlindjeve 2020, ku pozuan me veshje të ngjashme.

Mediat e huaja kanë bërë të ditur se Melania është gati për divorcin nga Trump.

50-vjeçarja është duke bërë gati stafin juridik për të nisur procedurat dhe mësohet se ajo do të kërkojë që djali i tyre 14-vjeçar të marrë një pjesë të barabartë të pasurisë së Trump.

Melania dhe Trump kanë pasur prej kohësh probleme në martesën e tyre, mirëpo e vetmja arsye që ajo nuk kishte kërkuar divorcin ishte në mënyrë që të mos ndikonte negativisht gjatë zgjedhjeve për president.

(Kosova Sot Online)