Pamje nga Kroacia pas tërmetit që la të vdekur shtatë persona

  • G.G /
  • 30 dhjetor 2020 - 12:38
Pamje nga Kroacia pas tërmetit që la të vdekur shtatë persona

Tërmeti prej 6.3 shkallësh të Richterit ditën e martë në Petrinja të Kroacisë la të vdekur 7 persona dhe shumë të tjerë të lënduar.

Disa pamje nga droni paraqesin shkatërrimin që la pas ky tërmet.

(Kosova Sot Online)