Zv.ministri në detyrë Gani Dreshaj me traktor i pastron vetë rrugët e zëna nga bora

  • E.K /
  • 09 janar 2021 - 10:05
Zv.ministri në detyrë Gani Dreshaj me traktor i pastron vetë rrugët e zëna nga bora

Zëvendësministri në detyrë i Punëve të Jashtme dhe Diasporës, Gani Dreshaj, ka dal me traktor që t’i pastrojë rrugët e zëna nga bora.

Përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook, Dreshaj ka postuar një video, ku shihet duke pastruar rrugët.

“LIVE, për t’mirën e të gjithëve ë”, ka qenë mbishkrimi i kësaj videoje.

(Kosova Sot Online)