Gani Geci del në Skenderaj për të mbledhur vota për vajzën e tij

  • 15 janar 2021 - 14:23
 Gani Geci del në Skenderaj për të mbledhur vota për vajzën e tij

Marigona Geci, vajza e ish-deputetit të LDK-së, Gani Geci, është zyrtarisht kandidatë për deputete, dhe ajo ka filluar aktivitetet për zgjedhjet e ardhshme që do të mbahen më 14 shkurt.

Marigona shihet së bashku me babain e saj në oborrin e tyre në Skenderaj, në të njëjtin vend ku e kishin filluar vitin e kaluar.

Por, ajo në një postim të bërë në llogarinë e ish-deputetit Geci, i ka cilësuar anëtaret e Vetëvendosjes si komunist të rinj.

Ky është postimi i plotë:

https://www.facebook.com/GaniGeciLDK/posts/3927583290586805

(Kosova Sot Online)