Gruaja lajmëron policinë se i është zhdukur bashkëshorti

  • G.G /
  • 16 January 2021 - 12:22
Gruaja lajmëron policinë se i është zhdukur bashkëshorti

Policia e Kosovës ka njoftuar se një grua në Prizren ka raportuar se është zhdukur bashkëshorti i saj.

Sipas njoftimit të policisë, i kërkuari është larguar nga shtëpia për të mos  u kthyer më.

“Rr. Fahredin Hoti, Prizren 14.01.2021 – 10:00. Ankuesja femër kosovare ka raportuar se bashkëshorti i saj viktima mashkull kosovar ishte larguar nga shtëpia dhe ende nuk është kthyer”, thuhet në njoftim.

(Kosova Sot Online)