Krasniqi zgjedhë 5-shen më të mirë të AAK’së

  • A.P /
  • 18 janar 2021 - 22:45
Krasniqi zgjedhë 5-shen më të mirë të AAK’së

Anëtari i Kryesisë së PDK’së, Memli Krasniqi ka zgjedhur pesë kandidatë për deputetë nga lista e AAK’së.

“Besnik Tahiri, gjithsesi”, ka thënë Krasniqi.  

“Teuta Haxhiu pasi kam pasur raport dhe respekt gjithmon edhe kur kam qenë ministër ajo ka qenë në komision dhe ka krijuar një fuqi të prezantimit në Kuvend”

“Doktor Dreshaj, mund me qenë interesant”

“Ahmeti Isufi absolutisht kemi pasur bashkëpunim të mirë si shefa të grupeve parlamentare“

“Dardan Islami, harrova që ai kishte vendosur të kontribojë për vendin. Realisht isha duke e futur Dautin, por Dardanin do ishte interesant të jetë në Kuvend”, shtoi ai.


(Kosova Sot Online)