Kurti me kandidatë për deputetë rregullohen te frizeri për fushatë (FOTO)

  • G.G /
  • 19 January 2021 - 15:28
Kurti me kandidatë për deputetë rregullohen te frizeri për fushatë (FOTO)

Krehja e flokëve, veshja dhe pak make-up, na bën të dukemi bukur gjithmonë, sidomos në raste të veçanta.

Një i tillë duket se po ndodhë edhe me Kandidatin për Kryeministër të Kosovës, Albin Kurtit dhe kandidatëve për deputetë në listën e Vetëvendosjes, Arben Vitia, Glauk Konjufca, Albuena Haxhiu dhe Saranda Bogujevci.

Ata janë përgatitur për t’i realizuar fotografitë e reja të cilat do të përdoren në kohë fushate.

Kurti me kandidatët për deputetë, i kanë besuar Armend Gashit nga Vogue Hair, për t’u rregulluar për imazhet të cilat do të dalin së shpejti.

(Kosova Sot Online)